Slide background

Over ons

H&M Flowers biedt een breed palet soorten en kleuren tulpen . De broeierij maakt deel uit van Haakman Flowerbulbs. Dat biedt veel voordelen: wij zijn verzekerd van de beste kwaliteit bollen, en Haakman Flowerbulbs kan onze expertise en ervaring goed gebruiken bij het adviseren van de broeiers waaraan zij levert.

Ruime levering
Om zo lang mogelijk te kunnen leveren hebben we ook in Nieuw-Zeeland een vestiging, om precies te zijn op het Zuidereiland, in Edendale. Daardoor kunnen we het seizoen in belangrijke mate verlengen. Wij leveren onze Nieuw-Zeelandse en Nederlandse bloemen direct vanaf de broeierij of via de verschillende veilingen.

Breed assortiment

Ons assortiment is ruim. We telen veel verschillende soorten en kleuren tulpen. Een bewuste keuze, want we willen onze klanten zoveel mogelijk kunnen bieden.

Excellente kwaliteit tegen prima prijs
We gebruiken alleen de beste kwaliteit bollen. Die krijgen een optimale behandeling. Fijne temperatuur, vers water, frisse lucht, bossen op het juiste moment: daardoor krijg je een prachtige tulp die lang mee kan. Doordat we onder andere slim automatiseren, kunnen we onze prijzen concurrerend houden.

Tulpen van de hoogste kwaliteit? Bestel via +31 (0)228 58 15 93.
U bent van harte welkom voor een rondleiding. Neem voor een afspraak contact op met Michiel Kruijer via 06-13380913 of michiel@haakman.com.

Het team

Marcin Toporowski

Marcin Toporowski

Chief operations

Tel: +31 6 13134366
E-mail: marcin@haakman.com

Michiel Kruijer

Michiel Kruijer

Operational director

Tel: +31 6 13380913
E-mail: michiel@haakman.com

Michel Dignum

Michel Dignum

Managing director and sales manager USA/Canada/Scandinavia

Tel: +31 6 13386651
E-mail: michel@haakman.com

Dirk-Jan Haakman

Dirk-Jan Haakman

Commercial director and sales manager Far East and New Zealand bulbs

Tel: +31 6 51160930
E-mail: dj@haakman.com

Ger Koomen

Ger Koomen

Stadium G and preparation planning

Tel: +31 6 21963699
E-mail: ger@haakman.com

Yuriy Petrychko

Yuriy Petrychko

Sales manager Eastern Europe

Tel: +31 6 46442770
E-mail: yuriy@haakman.com

Dick Haakman

Dick Haakman

Advisor + sales Eastern Europe

Tel: +31 6 53181120
E-mail: dick@haakman.com

Jaap Dekker

Jaap Dekker

Export coördinator

Tel: +31 6 53178283
E-mail: jaap@haakman.com

© Copyright H&M Flowers B.V. 2019 Ontwikkeld door Holtes Design en Media Industries